EN

Regulations - Regulamin

Regulations / Regulamin

Serwis jest Darmowy.


Musisz mieć co najmniej 16 lat by korzystać z tej strony jako jeden z jej zarejestrowanych użytkowników.

Rejestrując się, jednocześnie potwierdzasz, że masz 16 lat lub więcej a poniższy regulamin i polityka prywatności Privacy Policy jest Ci znana (czyli, że przeczytałaś/eś ją)


Oglądać może każdy, klikać w reklamy też :)

Dodawać filmy, komentarze i oceny tylko Zarejestrowani zalogowani użytkownicy.

Rejestracja jest darmowa, nie wymagam żadnych cudów ani wrażliwych danych. Wystarczy podać Nick / Username , Hasło / Password i adres email


Adres email zalecam aby założyć NOWY gdzieś na darmowym koncie najlepiej ze zmyślonymi danymi osobistymy jeśli będą o nie pytać. Bezpieczny Darmowy darmowy email można np. założyć na koncie Gmail od Googla. 

Nigdy nie rejestruj się na stronach internetowych emailami wykorzystywanymi do komunikacji z bankiem, operatorem telefoni komórkowej, urzędami lub rodziną. Zawsze używaj oddzielnych adresów email dla banku, rodziny, urzędów, zakupów w internecie i rozrywki.


Wolno dodawać wyłącznie Własne zdjęcia, fotki i filmy z gier i rozgrywek. Nie wolno zamieszczać filmów czy zdjęć o tematyce erotycznej czy pornograficznej (konto będzie od razu kasowane) Do tego celu służą inne strony jak np. sexkamery.eu .


Strona ma służyć wszystkim internautom i ma pozwolić każdemu dobrze się bawić.


Pytania, sugestie, pomysły, zauważone błędy, wpólpraca, wspólpraca reklamowa ... pisać na Contact


Pytania i odpowiedzi beą lub już są na FAQ


Polityka Cookie i Prywatności czytać w Privacy Policy------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kocham Gry, Ty pewnie Też jeśli tu Jesteś, oto propozycja ze stajni STEAM